Volvo XC40
2.0 T5 AWD R-Design Intro Edition
| Merk | Volvo |
|---|---|
| model | XC40 |
| Bouwjaar | 20 apr 2018 |
| Type | 2.0 T5 AWD R-Design Intro Edition |
| Km. stand | 129130 km |
| Kenteken | H-364-NN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 182 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 230 km/u |
| CO2-emissie | 194 g/km |
Dealernaam
Volvo Reede Amerongen
Adres
Koningin Wilhelminaweg 111
Postcode
3958CM
Plaats
Amerongen
| Merk | Volvo |
|---|---|
| model | XC40 |
| Bouwjaar | 20 apr 2018 |
| Type | 2.0 T5 AWD R-Design Intro Edition |
| Km. stand | 129130 km |
| Kenteken | H-364-NN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1584 kg |
| Vermogen motor (kW) | 182 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 230 km/u |
| CO2-emissie | 194 g/km |
Dealernaam
Volvo Reede Amerongen
Adres
Koningin Wilhelminaweg 111
Postcode
3958CM
Plaats
Amerongen