Volkswagen Transporter
2.0 TDI L1H1 28 110kW DSG NAVI AC ** 11999 EX BTW ** 2021 !!
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | Transporter |
| Bouwjaar | 19 feb 2021 |
| Type | 2.0 TDI L1H1 28 110kW DSG NAVI AC ** 11999 EX BTW ** 2021 !! |
| Km. stand | 213941 km |
| Kenteken | VJF-84-S |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1834 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Arvlad BV
Adres
Botsholsedwarsweg 4
Postcode
3646AK
Plaats
Waverveen
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | Transporter |
| Bouwjaar | 19 feb 2021 |
| Type | 2.0 TDI L1H1 28 110kW DSG NAVI AC ** 11999 EX BTW ** 2021 !! |
| Km. stand | 213941 km |
| Kenteken | VJF-84-S |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1834 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| CO2-emissie | 156 g/km |
Dealernaam
Arvlad BV
Adres
Botsholsedwarsweg 4
Postcode
3646AK
Plaats
Waverveen