Volkswagen T Roc
1.5 TSI Sport Business R
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | T Roc |
| Bouwjaar | 9 jan 2019 |
| Type | 1.5 TSI Sport Business R |
| Km. stand | 120608 km |
| Kenteken | L-320-XL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1250 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 160 g/km |
Dealernaam
Baron Auto's
Adres
Rode Ring 27
Postcode
1566HR
Plaats
Assendelft
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | T Roc |
| Bouwjaar | 9 jan 2019 |
| Type | 1.5 TSI Sport Business R |
| Km. stand | 120608 km |
| Kenteken | L-320-XL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1250 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 160 g/km |
Dealernaam
Baron Auto's
Adres
Rode Ring 27
Postcode
1566HR
Plaats
Assendelft