Volkswagen ID.5
GTX 77 kWh 300PK | PANORAMADAK | 360 Camera | iQ-LED *2e PAASDAG OPEN!*
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | ID.5 |
| Bouwjaar | 27 mei 2023 |
| Type | GTX 77 kWh 300PK | PANORAMADAK | 360 Camera | iQ-LED *2e PAASDAG OPEN!* |
| Km. stand | 34086 km |
| Kenteken | KFD-66-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 220 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Half leder / stof |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| model | ID.5 |
| Bouwjaar | 27 mei 2023 |
| Type | GTX 77 kWh 300PK | PANORAMADAK | 360 Camera | iQ-LED *2e PAASDAG OPEN!* |
| Km. stand | 34086 km |
| Kenteken | KFD-66-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 220 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Half leder / stof |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend