Toyota Mirai
Dynamic
| Merk | Toyota |
|---|---|
| model | Mirai |
| Bouwjaar | 18 jan 2022 |
| Type | Dynamic |
| Km. stand | 25 km |
| Kenteken | KDV-77-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Overig |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1875 kg |
| Vermogen motor (kW) | 134 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
van Leussen Deventer
Adres
Solingenstraat 1
Postcode
7421ZN
Plaats
Deventer
| Merk | Toyota |
|---|---|
| model | Mirai |
| Bouwjaar | 18 jan 2022 |
| Type | Dynamic |
| Km. stand | 25 km |
| Kenteken | KDV-77-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Overig |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1875 kg |
| Vermogen motor (kW) | 134 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
van Leussen Deventer
Adres
Solingenstraat 1
Postcode
7421ZN
Plaats
Deventer