Toyota Hilux
4.0 Double Cab Adventure
| Merk | Toyota |
|---|---|
| model | Hilux |
| Bouwjaar | 14 dec 2024 |
| Type | 4.0 Double Cab Adventure |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | V-86-NHV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2050 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 3956 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Grey Collection
Adres
Vlietweg 3
Postcode
4791EZ
Plaats
Klundert
| Merk | Toyota |
|---|---|
| model | Hilux |
| Bouwjaar | 14 dec 2024 |
| Type | 4.0 Double Cab Adventure |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | V-86-NHV |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2050 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 3956 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
Grey Collection
Adres
Vlietweg 3
Postcode
4791EZ
Plaats
Klundert