Tesla Model X
Long Range 7-Persoons Full Self-Driving
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model X |
| Bouwjaar | 21 dec 2020 |
| Type | Long Range 7-Persoons Full Self-Driving |
| Km. stand | 71599 km |
| Kenteken | K-114-GP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2405 kg |
| Vermogen motor (kW) | 219 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Auto XL
Adres
De Schans 25
Postcode
2405XX
Plaats
Alphen aan den Rijn
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model X |
| Bouwjaar | 21 dec 2020 |
| Type | Long Range 7-Persoons Full Self-Driving |
| Km. stand | 71599 km |
| Kenteken | K-114-GP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2405 kg |
| Vermogen motor (kW) | 219 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Auto XL
Adres
De Schans 25
Postcode
2405XX
Plaats
Alphen aan den Rijn