Tesla Model 3
Standard RWD Plus 60 kWh
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model 3 |
| Bouwjaar | 14 jun 2021 |
| Type | Standard RWD Plus 60 kWh |
| Km. stand | 89688 km |
| Kenteken | L-454-KN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Bert Wieten b.v.
Adres
Boeierweg 11
Postcode
8042PV
Plaats
Zwolle
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model 3 |
| Bouwjaar | 14 jun 2021 |
| Type | Standard RWD Plus 60 kWh |
| Km. stand | 89688 km |
| Kenteken | L-454-KN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 175 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Bert Wieten b.v.
Adres
Boeierweg 11
Postcode
8042PV
Plaats
Zwolle