Tesla Model 3
RWD 60 kWh | Model 2025 | FSD via abonnement | Sfeerverlichting | Panoramadak |
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model 3 |
| Bouwjaar | 31 okt 2024 |
| Type | RWD 60 kWh | Model 2025 | FSD via abonnement | Sfeerverlichting | Panoramadak | |
| Km. stand | 71516 km |
| Kenteken | GRG-35-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1736 kg |
| Vermogen motor (kW) | 208 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
Dealernaam
De Autobemiddelaar
Adres
Brandersplaats 8
Postcode
3011EV
Plaats
Rotterdam
| Merk | Tesla |
|---|---|
| model | Model 3 |
| Bouwjaar | 31 okt 2024 |
| Type | RWD 60 kWh | Model 2025 | FSD via abonnement | Sfeerverlichting | Panoramadak | |
| Km. stand | 71516 km |
| Kenteken | GRG-35-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1736 kg |
| Vermogen motor (kW) | 208 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
Dealernaam
De Autobemiddelaar
Adres
Brandersplaats 8
Postcode
3011EV
Plaats
Rotterdam