smart Fortwo
1.0 Pure
| Merk | Smart |
|---|---|
| model | Fortwo |
| Bouwjaar | 23 mrt 2016 |
| Type | 1.0 Pure |
| Km. stand | 71324 km |
| Kenteken | RG-03-18 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 790 kg |
| Vermogen motor (kW) | 52 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 151 km/u |
| CO2-emissie | 93 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Roest
Adres
Postkade 172a
Postcode
2977AG
Plaats
Goudriaan
| Merk | Smart |
|---|---|
| model | Fortwo |
| Bouwjaar | 23 mrt 2016 |
| Type | 1.0 Pure |
| Km. stand | 71324 km |
| Kenteken | RG-03-18 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 790 kg |
| Vermogen motor (kW) | 52 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 151 km/u |
| CO2-emissie | 93 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Roest
Adres
Postkade 172a
Postcode
2977AG
Plaats
Goudriaan