smart Fortwo
Cabrio EQ Business 18 kWh - 82 pk **NAP / Leer / Navi / stuurwielverwarming
| Merk | Smart |
|---|---|
| model | Fortwo |
| Bouwjaar | 6 nov 2018 |
| Type | Cabrio EQ Business 18 kWh - 82 pk **NAP / Leer / Navi / stuurwielverwarming |
| Km. stand | 31994 km |
| Kenteken | TV-957-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1015 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Autobedrijf Ploemen Meerssen BV
Adres
Ambyerweg 2
Postcode
6231BJ
Plaats
Meerssen
| Merk | Smart |
|---|---|
| model | Fortwo |
| Bouwjaar | 6 nov 2018 |
| Type | Cabrio EQ Business 18 kWh - 82 pk **NAP / Leer / Navi / stuurwielverwarming |
| Km. stand | 31994 km |
| Kenteken | TV-957-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1015 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Autobedrijf Ploemen Meerssen BV
Adres
Ambyerweg 2
Postcode
6231BJ
Plaats
Meerssen