Skoda Kamiq
1.0 TSI Sport Business
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Kamiq |
| Bouwjaar | 31 jan 2024 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business |
| Km. stand | 11326 km |
| Kenteken | HNZ-47-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1147 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 138 g/km |
Dealernaam
Auto Strijder B.V.
Adres
Curiestraat 43
Postcode
2041CD
Plaats
Zandvoort
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Kamiq |
| Bouwjaar | 31 jan 2024 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business |
| Km. stand | 11326 km |
| Kenteken | HNZ-47-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1147 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 138 g/km |
Dealernaam
Auto Strijder B.V.
Adres
Curiestraat 43
Postcode
2041CD
Plaats
Zandvoort