Skoda Enyaq iV
60 180 Pk Automaat
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Enyaq iV |
| Bouwjaar | 31 aug 2022 |
| Type | 60 180 Pk Automaat |
| Km. stand | 71143 km |
| Kenteken | R-438-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1892 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Bourguignon Occasions
Adres
Jupiterweg 11
Postcode
8938AD
Plaats
Leeuwarden
| Merk | Skoda |
|---|---|
| model | Enyaq iV |
| Bouwjaar | 31 aug 2022 |
| Type | 60 180 Pk Automaat |
| Km. stand | 71143 km |
| Kenteken | R-438-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1892 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Bourguignon Occasions
Adres
Jupiterweg 11
Postcode
8938AD
Plaats
Leeuwarden