Seres 3
52 kWh 3-Fase [ Panoramadak Leder Navi 360°-camera ]
| Merk | Seres |
|---|---|
| model | 3 |
| Bouwjaar | 22 jul 2021 |
| Type | 52 kWh 3-Fase [ Panoramadak Leder Navi 360°-camera ] |
| Km. stand | 61327 km |
| Kenteken | P-792-VJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1665 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl
Adres
't Vaartland 7
Postcode
2821LH
Plaats
Stolwijk
| Merk | Seres |
|---|---|
| model | 3 |
| Bouwjaar | 22 jul 2021 |
| Type | 52 kWh 3-Fase [ Panoramadak Leder Navi 360°-camera ] |
| Km. stand | 61327 km |
| Kenteken | P-792-VJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1665 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl
Adres
't Vaartland 7
Postcode
2821LH
Plaats
Stolwijk