Seres 3
52kWh | Panoramadak | Trekhaak | 360 Camera | Stoelverwarming | Elektrische stoelen | Incl. BTW
| Merk | Seres |
|---|---|
| model | 3 |
| Bouwjaar | 31 dec 2021 |
| Type | 52kWh | Panoramadak | Trekhaak | 360 Camera | Stoelverwarming | Elektrische stoelen | Incl. BTW |
| Km. stand | 50930 km |
| Kenteken | N-418-PN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1665 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 155 km/u |
Dealernaam
EV Car Company
Adres
Herenweg 11
Postcode
2465AA
Plaats
Rijnsaterwoude
| Merk | Seres |
|---|---|
| model | 3 |
| Bouwjaar | 31 dec 2021 |
| Type | 52kWh | Panoramadak | Trekhaak | 360 Camera | Stoelverwarming | Elektrische stoelen | Incl. BTW |
| Km. stand | 50930 km |
| Kenteken | N-418-PN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1665 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 155 km/u |
Dealernaam
EV Car Company
Adres
Herenweg 11
Postcode
2465AA
Plaats
Rijnsaterwoude