SEAT Tarraco
1.4 TSI e-Hybrid 245pk DSG PHEV Xcellence
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Tarraco |
| Bouwjaar | 23 nov 2023 |
| Type | 1.4 TSI e-Hybrid 245pk DSG PHEV Xcellence |
| Km. stand | 52445 km |
| Kenteken | KGT-79-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1768 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 37 g/km |
Dealernaam
Maas-De Koning Occasion Center
Adres
Anthony Fokkerweg 20-22
Postcode
1422AG
Plaats
Uithoorn
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Tarraco |
| Bouwjaar | 23 nov 2023 |
| Type | 1.4 TSI e-Hybrid 245pk DSG PHEV Xcellence |
| Km. stand | 52445 km |
| Kenteken | KGT-79-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1768 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 37 g/km |
Dealernaam
Maas-De Koning Occasion Center
Adres
Anthony Fokkerweg 20-22
Postcode
1422AG
Plaats
Uithoorn