SEAT Tarraco
1.4 TSI e-Hybrid PHEV Xperience
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Tarraco |
| Bouwjaar | 26 okt 2022 |
| Type | 1.4 TSI e-Hybrid PHEV Xperience |
| Km. stand | 54965 km |
| Kenteken | KBZ-38-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1768 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Hansen B.V.
Adres
Keizersveld 2
Postcode
5803AN
Plaats
Venray
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Tarraco |
| Bouwjaar | 26 okt 2022 |
| Type | 1.4 TSI e-Hybrid PHEV Xperience |
| Km. stand | 54965 km |
| Kenteken | KBZ-38-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1768 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Hansen B.V.
Adres
Keizersveld 2
Postcode
5803AN
Plaats
Venray