SEAT Ateca
1.0TSI 110PK REFERENCE!! All-in Prijs! Trekhaak
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Ateca |
| Bouwjaar | 12 okt 2022 |
| Type | 1.0TSI 110PK REFERENCE!! All-in Prijs! Trekhaak |
| Km. stand | 63406 km |
| Kenteken | R-647-KV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1241 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
Dealernaam
Autobedrijf Woolderink
Adres
Pastoor Ossestraat 47
Postcode
7627PK
Plaats
Bornerbroek
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Ateca |
| Bouwjaar | 12 okt 2022 |
| Type | 1.0TSI 110PK REFERENCE!! All-in Prijs! Trekhaak |
| Km. stand | 63406 km |
| Kenteken | R-647-KV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1241 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
Dealernaam
Autobedrijf Woolderink
Adres
Pastoor Ossestraat 47
Postcode
7627PK
Plaats
Bornerbroek