SEAT Arona
1.0TSI FR BUSINESS INTENS PLUS Trekhaak | Navi | Adapt.Cruise | Virtual Cockp. | Camera | Keyless | 18 Inch Lm |
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Arona |
| Bouwjaar | 26 feb 2021 |
| Type | 1.0TSI FR BUSINESS INTENS PLUS Trekhaak | Navi | Adapt.Cruise | Virtual Cockp. | Camera | Keyless | 18 Inch Lm | |
| Km. stand | 112870 km |
| Kenteken | K-132-LK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1064 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 127 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf P van Dalen BV
Adres
Karstraat 80
Postcode
6851DM
Plaats
Huissen
| Merk | SEAT |
|---|---|
| model | Arona |
| Bouwjaar | 26 feb 2021 |
| Type | 1.0TSI FR BUSINESS INTENS PLUS Trekhaak | Navi | Adapt.Cruise | Virtual Cockp. | Camera | Keyless | 18 Inch Lm | |
| Km. stand | 112870 km |
| Kenteken | K-132-LK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1064 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 127 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf P van Dalen BV
Adres
Karstraat 80
Postcode
6851DM
Plaats
Huissen