Renault ZOE
Q90 Intens Quickcharge 41 kWh (Ex Accu) - Navi, Cruise, Camera, SOH 81%
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | ZOE |
| Bouwjaar | 17 mrt 2017 |
| Type | Q90 Intens Quickcharge 41 kWh (Ex Accu) - Navi, Cruise, Camera, SOH 81% |
| Km. stand | 173759 km |
| Kenteken | NN-945-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1455 kg |
| Vermogen motor (kW) | 65 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | ZOE |
| Bouwjaar | 17 mrt 2017 |
| Type | Q90 Intens Quickcharge 41 kWh (Ex Accu) - Navi, Cruise, Camera, SOH 81% |
| Km. stand | 173759 km |
| Kenteken | NN-945-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1455 kg |
| Vermogen motor (kW) | 65 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen