Renault Twingo
1.2 16V Collection|ECC AIRCO|ELEC PAKKET|
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | Twingo |
| Bouwjaar | 28 jun 2013 |
| Type | 1.2 16V Collection|ECC AIRCO|ELEC PAKKET| |
| Km. stand | 107320 km |
| Kenteken | 9-KRT-61 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 839 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 104 g/km |
Dealernaam
J & F Auto's BV
Adres
Lageweg 27
Postcode
2222AG
Plaats
Katwijk
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | Twingo |
| Bouwjaar | 28 jun 2013 |
| Type | 1.2 16V Collection|ECC AIRCO|ELEC PAKKET| |
| Km. stand | 107320 km |
| Kenteken | 9-KRT-61 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 839 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 104 g/km |
Dealernaam
J & F Auto's BV
Adres
Lageweg 27
Postcode
2222AG
Plaats
Katwijk