Renault Captur
160pk mild hybrid techno Automaat
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | Captur |
| Bouwjaar | 30 mrt 2023 |
| Type | 160pk mild hybrid techno Automaat |
| Km. stand | 23438 km |
| Kenteken | S-245-PV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1273 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 204 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Stam Nieuwegein
Adres
Veluwehaven 2
Postcode
3433PW
Plaats
Nieuwegein
| Merk | Renault |
|---|---|
| model | Captur |
| Bouwjaar | 30 mrt 2023 |
| Type | 160pk mild hybrid techno Automaat |
| Km. stand | 23438 km |
| Kenteken | S-245-PV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1273 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 204 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Stam Nieuwegein
Adres
Veluwehaven 2
Postcode
3433PW
Plaats
Nieuwegein