Peugeot Partner
bestel 1.5 BlueHDI Long L2 Automaat|Carplay|Trekhaak|3zits|Dealer ond|EURO6
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| model | Partner |
| Bouwjaar | 3 jul 2019 |
| Type | bestel 1.5 BlueHDI Long L2 Automaat|Carplay|Trekhaak|3zits|Dealer ond|EURO6 |
| Km. stand | 208543 km |
| Kenteken | V-02-HST |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1405 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
KM Automotive B.V.
Adres
Struikhei 29
Postcode
4714VC
Plaats
Sprundel
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| model | Partner |
| Bouwjaar | 3 jul 2019 |
| Type | bestel 1.5 BlueHDI Long L2 Automaat|Carplay|Trekhaak|3zits|Dealer ond|EURO6 |
| Km. stand | 208543 km |
| Kenteken | V-02-HST |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1405 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
KM Automotive B.V.
Adres
Struikhei 29
Postcode
4714VC
Plaats
Sprundel