Peugeot Boxer
2.2 BlueHDI 9 Persoons Personenvervoer
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| model | Boxer |
| Bouwjaar | 23 aug 2019 |
| Type | 2.2 BlueHDI 9 Persoons Personenvervoer |
| Km. stand | 93665 km |
| Kenteken | ZV-741-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Gemiddeld verbruik | 6,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 174 g/km |
Dealernaam
Tatev Auto B.V.
Adres
Nijverheidsweg 7
Postcode
3641RP
Plaats
Mijdrecht
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| model | Boxer |
| Bouwjaar | 23 aug 2019 |
| Type | 2.2 BlueHDI 9 Persoons Personenvervoer |
| Km. stand | 93665 km |
| Kenteken | ZV-741-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Gemiddeld verbruik | 6,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 174 g/km |
Dealernaam
Tatev Auto B.V.
Adres
Nijverheidsweg 7
Postcode
3641RP
Plaats
Mijdrecht