Opel Vivaro e
Electric L2 75 kWh | PTO | Navigatie | 100% elektrisch | Camera
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Vivaro e |
| Bouwjaar | 28 feb 2025 |
| Type | Electric L2 75 kWh | PTO | Navigatie | 100% elektrisch | Camera |
| Km. stand | 1337 km |
| Kenteken | V-77-LJS |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1995 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Den Breejen B.V.
Adres
Sjersestraat 35
Postcode
4286BC
Plaats
Almkerk
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Vivaro e |
| Bouwjaar | 28 feb 2025 |
| Type | Electric L2 75 kWh | PTO | Navigatie | 100% elektrisch | Camera |
| Km. stand | 1337 km |
| Kenteken | V-77-LJS |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1995 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Den Breejen B.V.
Adres
Sjersestraat 35
Postcode
4286BC
Plaats
Almkerk