Opel Vivaro e
Electric L3 230 km WLTP Snellader/ Keyless/ Carplay/ Stoelverw/ Climate/ PDC/ Cruise
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Vivaro e |
| Bouwjaar | 28 apr 2024 |
| Type | Electric L3 230 km WLTP Snellader/ Keyless/ Carplay/ Stoelverw/ Climate/ PDC/ Cruise |
| Km. stand | 37388 km |
| Kenteken | V-61-PDK |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2096 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Adres
Kanaaldijk Z.W. 7b
Postcode
5706LD
Plaats
HELMOND
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Vivaro e |
| Bouwjaar | 28 apr 2024 |
| Type | Electric L3 230 km WLTP Snellader/ Keyless/ Carplay/ Stoelverw/ Climate/ PDC/ Cruise |
| Km. stand | 37388 km |
| Kenteken | V-61-PDK |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2096 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Adres
Kanaaldijk Z.W. 7b
Postcode
5706LD
Plaats
HELMOND