Opel Mokka
100pk Elegance | Navigatie | Parkeercamera | Stoel en stuur verwarming
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Mokka |
| Bouwjaar | 18 jun 2021 |
| Type | 100pk Elegance | Navigatie | Parkeercamera | Stoel en stuur verwarming |
| Km. stand | 45015 km |
| Kenteken | L-918-LH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1170 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 127 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep C B.V. Zutphen
Adres
Bettinkhorst 2
Postcode
7207BP
Plaats
Zutphen
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Mokka |
| Bouwjaar | 18 jun 2021 |
| Type | 100pk Elegance | Navigatie | Parkeercamera | Stoel en stuur verwarming |
| Km. stand | 45015 km |
| Kenteken | L-918-LH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1170 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
| CO2-emissie | 127 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep C B.V. Zutphen
Adres
Bettinkhorst 2
Postcode
7207BP
Plaats
Zutphen