Opel Corsa e
Corsa-e Auto e-Elegance
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Corsa e |
| Bouwjaar | 29 jun 2023 |
| Type | Corsa-e Auto e-Elegance |
| Km. stand | 24720 km |
| Kenteken | FG63 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Mega Occasion centrum Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 6
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Corsa e |
| Bouwjaar | 29 jun 2023 |
| Type | Corsa-e Auto e-Elegance |
| Km. stand | 24720 km |
| Kenteken | FG63 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Mega Occasion centrum Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 6
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg