Opel Corsa e
Electric Long Range Business Edition 51 kWh
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Corsa e |
| Bouwjaar | 25 dec 2025 |
| Type | Electric Long Range Business Edition 51 kWh |
| Km. stand | 2600 km |
| Kenteken | JST-23-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1444 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Oirschot
Adres
Bestseweg 47
Postcode
5688NP
Plaats
Oirschot
| Merk | Opel |
|---|---|
| model | Corsa e |
| Bouwjaar | 25 dec 2025 |
| Type | Electric Long Range Business Edition 51 kWh |
| Km. stand | 2600 km |
| Kenteken | JST-23-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1444 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Oirschot
Adres
Bestseweg 47
Postcode
5688NP
Plaats
Oirschot