Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic Tekna
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 9 jan 2026 |
| Type | 1.3 MHEV Xtronic Tekna |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1390 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 199 km/u |
Dealernaam
DVW Automotive
Adres
Nobelstraat 8
Postcode
1704RM
Plaats
Heerhugowaard
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 9 jan 2026 |
| Type | 1.3 MHEV Xtronic Tekna |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1390 kg |
| Vermogen motor (kW) | 116 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 199 km/u |
Dealernaam
DVW Automotive
Adres
Nobelstraat 8
Postcode
1704RM
Plaats
Heerhugowaard