Nissan QASHQAI
1.2 N-Connecta | BTW | Pano | Automaat |
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 12 mrt 2018 |
| Type | 1.2 N-Connecta | BTW | Pano | Automaat | |
| Km. stand | 118682 km |
| Kenteken | SN-757-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1260 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 173 km/u |
| CO2-emissie | 129 g/km |
Dealernaam
AutoParcours B.V.
Adres
Tinnegieter 7
Postcode
9502EX
Plaats
Stadskanaal
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 12 mrt 2018 |
| Type | 1.2 N-Connecta | BTW | Pano | Automaat | |
| Km. stand | 118682 km |
| Kenteken | SN-757-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1260 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 173 km/u |
| CO2-emissie | 129 g/km |
Dealernaam
AutoParcours B.V.
Adres
Tinnegieter 7
Postcode
9502EX
Plaats
Stadskanaal