Nissan QASHQAI
1.3 DIG-T N-Connecta
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 18 mrt 2019 |
| Type | 1.3 DIG-T N-Connecta |
| Km. stand | 144547 km |
| Kenteken | L-627-DT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 104 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Middenpeel
Adres
Gezellenbaan 8
Postcode
5813EA
Plaats
Ysselsteyn Lb
| Merk | Nissan |
|---|---|
| model | Qashqai |
| Bouwjaar | 18 mrt 2019 |
| Type | 1.3 DIG-T N-Connecta |
| Km. stand | 144547 km |
| Kenteken | L-627-DT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 104 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 159 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Middenpeel
Adres
Gezellenbaan 8
Postcode
5813EA
Plaats
Ysselsteyn Lb