Mitsubishi ASX
2.0 Instyle AUTOMAAT | NAVI | CARPLAY | CRUISE | CLIMATE | DAB | CAMERA | STOELVERW | LED | PDC | LMV18 | TRHAAK | PANODAK
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| model | ASX |
| Bouwjaar | 28 jan 2020 |
| Type | 2.0 Instyle AUTOMAAT | NAVI | CARPLAY | CRUISE | CLIMATE | DAB | CAMERA | STOELVERW | LED | PDC | LMV18 | TRHAAK | PANODAK |
| Km. stand | 79582 km |
| Kenteken | H-155-DJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Bruin |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 176 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Verharen B.V.
Adres
de Slof 3
Postcode
5107RH
Plaats
Dongen
| Merk | Mitsubishi |
|---|---|
| model | ASX |
| Bouwjaar | 28 jan 2020 |
| Type | 2.0 Instyle AUTOMAAT | NAVI | CARPLAY | CRUISE | CLIMATE | DAB | CAMERA | STOELVERW | LED | PDC | LMV18 | TRHAAK | PANODAK |
| Km. stand | 79582 km |
| Kenteken | H-155-DJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Bruin |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 176 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Verharen B.V.
Adres
de Slof 3
Postcode
5107RH
Plaats
Dongen