Mercedes Benz EQB
250 AMG Line 67 kWh
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| model | EQB |
| Bouwjaar | 24 aug 2023 |
| Type | 250 AMG Line 67 kWh |
| Km. stand | 40974 km |
| Kenteken | T-626-RZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2010 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Mercedes-Benz Rotterdam (Charlois)
Adres
Driemanssteeweg 690A
Postcode
3084CB
Plaats
Rotterdam (Charlois)
| Merk | Mercedes Benz |
|---|---|
| model | EQB |
| Bouwjaar | 24 aug 2023 |
| Type | 250 AMG Line 67 kWh |
| Km. stand | 40974 km |
| Kenteken | T-626-RZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2010 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Mercedes-Benz Rotterdam (Charlois)
Adres
Driemanssteeweg 690A
Postcode
3084CB
Plaats
Rotterdam (Charlois)