McLaren 720S
4.0 V8 Performance / Lift / 1e Eig. / 360 / Full Carbon / Sport Exhaust / MSO / 29dkm NAP
| Merk | McLaren |
|---|---|
| model | 720S |
| Bouwjaar | 26 feb 2019 |
| Type | 4.0 V8 Performance / Lift / 1e Eig. / 360 / Full Carbon / Sport Exhaust / MSO / 29dkm NAP |
| Km. stand | 29435 km |
| Kenteken | XP-993-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1394 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 15,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3994 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 341 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf J. Vossestein B.V.
Adres
Ter Aaseweg 8
Postcode
3626AA
Plaats
Nieuwer Ter Aa
| Merk | McLaren |
|---|---|
| model | 720S |
| Bouwjaar | 26 feb 2019 |
| Type | 4.0 V8 Performance / Lift / 1e Eig. / 360 / Full Carbon / Sport Exhaust / MSO / 29dkm NAP |
| Km. stand | 29435 km |
| Kenteken | XP-993-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1394 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 15,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3994 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 341 km/u |
| CO2-emissie | 249 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf J. Vossestein B.V.
Adres
Ter Aaseweg 8
Postcode
3626AA
Plaats
Nieuwer Ter Aa