Mazda CX 3
2.0 SkyActiv-G 120 Sport Selected Dealer Onderhouden
| Merk | Mazda |
|---|---|
| model | CX 3 |
| Bouwjaar | 28 dec 2018 |
| Type | 2.0 SkyActiv-G 120 Sport Selected Dealer Onderhouden |
| Km. stand | 82183 km |
| Kenteken | XH-913-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1159 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Webrovi
Adres
Veldweg 6a
Postcode
8181LR
Plaats
Heerde
| Merk | Mazda |
|---|---|
| model | CX 3 |
| Bouwjaar | 28 dec 2018 |
| Type | 2.0 SkyActiv-G 120 Sport Selected Dealer Onderhouden |
| Km. stand | 82183 km |
| Kenteken | XH-913-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1159 kg |
| Vermogen motor (kW) | 90 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Webrovi
Adres
Veldweg 6a
Postcode
8181LR
Plaats
Heerde