Lexus CT
200H Hybrid TREKHAAK|BLUETOOTH|ORIGINEEL NL|CRUISE CONTROL
| Merk | Lexus |
|---|---|
| model | CT |
| Bouwjaar | 6 jan 2017 |
| Type | 200H Hybrid TREKHAAK|BLUETOOTH|ORIGINEEL NL|CRUISE CONTROL |
| Km. stand | 58906 km |
| Kenteken | NF-031-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 82 g/km |
Dealernaam
Amz Auto's
Adres
De Tienden 10
Postcode
5674TB
Plaats
Nuenen
| Merk | Lexus |
|---|---|
| model | CT |
| Bouwjaar | 6 jan 2017 |
| Type | 200H Hybrid TREKHAAK|BLUETOOTH|ORIGINEEL NL|CRUISE CONTROL |
| Km. stand | 58906 km |
| Kenteken | NF-031-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1345 kg |
| Vermogen motor (kW) | 73 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 82 g/km |
Dealernaam
Amz Auto's
Adres
De Tienden 10
Postcode
5674TB
Plaats
Nuenen