Lancia Ypsilon
1.2 110PK Turbo Hybrid LX
| Merk | Lancia |
|---|---|
| model | Ypsilon |
| Bouwjaar | 24 feb 2025 |
| Type | 1.2 110PK Turbo Hybrid LX |
| Km. stand | 8570 km |
| Kenteken | HFZ-92-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Velours |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 103 g/km |
Dealernaam
Reijnen B.V.
Adres
Willemsvaart 18a
Postcode
8019AB
Plaats
Zwolle
| Merk | Lancia |
|---|---|
| model | Ypsilon |
| Bouwjaar | 24 feb 2025 |
| Type | 1.2 110PK Turbo Hybrid LX |
| Km. stand | 8570 km |
| Kenteken | HFZ-92-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1182 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Velours |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 103 g/km |
Dealernaam
Reijnen B.V.
Adres
Willemsvaart 18a
Postcode
8019AB
Plaats
Zwolle