Jeep Renegade
4xe 240pk PHEV 4WD Automaat North Star | Winter Pack | Tech Pack | Panoramadak
| Merk | Jeep |
|---|---|
| model | Renegade |
| Bouwjaar | 25 apr 2025 |
| Type | 4xe 240pk PHEV 4WD Automaat North Star | Winter Pack | Tech Pack | Panoramadak |
| Km. stand | 5706 km |
| Kenteken | HLZ-10-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1745 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 199 km/u |
| CO2-emissie | 52 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep P B.V. Venlo
Adres
Celsiusweg 4
Postcode
5928PR
Plaats
Venlo
| Merk | Jeep |
|---|---|
| model | Renegade |
| Bouwjaar | 25 apr 2025 |
| Type | 4xe 240pk PHEV 4WD Automaat North Star | Winter Pack | Tech Pack | Panoramadak |
| Km. stand | 5706 km |
| Kenteken | HLZ-10-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1745 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 199 km/u |
| CO2-emissie | 52 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep P B.V. Venlo
Adres
Celsiusweg 4
Postcode
5928PR
Plaats
Venlo