Jaguar F PACE
2.0d AWD
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| model | F PACE |
| Bouwjaar | 13 mrt 2019 |
| Type | 2.0d AWD |
| Km. stand | 135466 km |
| Kenteken | VTG-56-H |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1897 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 208 km/u |
| CO2-emissie | 139 g/km |
Dealernaam
Multivan Bedrijfswagens
Adres
De Roef 21b
Postcode
9206AK
Plaats
Drachten
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| model | F PACE |
| Bouwjaar | 13 mrt 2019 |
| Type | 2.0d AWD |
| Km. stand | 135466 km |
| Kenteken | VTG-56-H |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1897 kg |
| Vermogen motor (kW) | 132 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 208 km/u |
| CO2-emissie | 139 g/km |
Dealernaam
Multivan Bedrijfswagens
Adres
De Roef 21b
Postcode
9206AK
Plaats
Drachten