Hyundai IONIQ 6
Connect 77.4 kWh | Trekhaak | Head-up | ACC | 97,6% SOH
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 6 |
| Bouwjaar | 31 jan 2023 |
| Type | Connect 77.4 kWh | Trekhaak | Head-up | ACC | 97,6% SOH |
| Km. stand | 51253 km |
| Kenteken | S-490-JG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 6 |
| Bouwjaar | 31 jan 2023 |
| Type | Connect 77.4 kWh | Trekhaak | Head-up | ACC | 97,6% SOH |
| Km. stand | 51253 km |
| Kenteken | S-490-JG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1885 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen