Hyundai IONIQ 5
DEMO DEAL | N 84 kWh 650pk AWD | 21 inch | Bose |
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 5 |
| Bouwjaar | 16 mei 2025 |
| Type | DEMO DEAL | N 84 kWh 650pk AWD | 21 inch | Bose | |
| Km. stand | 9490 km |
| Kenteken | GRV-51-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2175 kg |
| Vermogen motor (kW) | 478 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Heerlen
Adres
Terhoevenderweg 97
Postcode
6412ZJ
Plaats
Heerlen
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 5 |
| Bouwjaar | 16 mei 2025 |
| Type | DEMO DEAL | N 84 kWh 650pk AWD | 21 inch | Bose | |
| Km. stand | 9490 km |
| Kenteken | GRV-51-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2175 kg |
| Vermogen motor (kW) | 478 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Heerlen
Adres
Terhoevenderweg 97
Postcode
6412ZJ
Plaats
Heerlen