Hyundai IONIQ 5
Lounge 77.4 kWh 229PK Pano | Bose Audio | Stoelkoeling/verwarmin
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 5 |
| Bouwjaar | 12 jul 2023 |
| Type | Lounge 77.4 kWh 229PK Pano | Bose Audio | Stoelkoeling/verwarmin |
| Km. stand | 55995 km |
| Kenteken | 8739 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1910 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autocity
Adres
Thurledeweg 61A
Postcode
3044ER
Plaats
Rotterdam
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| model | IONIQ 5 |
| Bouwjaar | 12 jul 2023 |
| Type | Lounge 77.4 kWh 229PK Pano | Bose Audio | Stoelkoeling/verwarmin |
| Km. stand | 55995 km |
| Kenteken | 8739 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1910 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autocity
Adres
Thurledeweg 61A
Postcode
3044ER
Plaats
Rotterdam