Honda HR V
1.5 i-VTEC Executive // CLIMA // STOELVERWARMING // PANO // CRUISE // NAVI //
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | HR V |
| Bouwjaar | 21 jan 2017 |
| Type | 1.5 i-VTEC Executive // CLIMA // STOELVERWARMING // PANO // CRUISE // NAVI // |
| Km. stand | 175795 km |
| Kenteken | NG-457-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1220 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 187 km/u |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Vakgarage ACA
Adres
Berenkoog 3
Postcode
1822BH
Plaats
Alkmaar
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | HR V |
| Bouwjaar | 21 jan 2017 |
| Type | 1.5 i-VTEC Executive // CLIMA // STOELVERWARMING // PANO // CRUISE // NAVI // |
| Km. stand | 175795 km |
| Kenteken | NG-457-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1220 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 187 km/u |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Vakgarage ACA
Adres
Berenkoog 3
Postcode
1822BH
Plaats
Alkmaar