Honda e
Advance 17"
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | E |
| Bouwjaar | 7 jul 2020 |
| Type | Advance 17" |
| Km. stand | 51144 km |
| Kenteken | J-731-DP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 17,2 l/100km |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 145 km/u |
Dealernaam
De Online Dealer
Adres
Broeklandstraat 8
Postcode
8082AE
Plaats
Elburg
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | E |
| Bouwjaar | 7 jul 2020 |
| Type | Advance 17" |
| Km. stand | 51144 km |
| Kenteken | J-731-DP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 17,2 l/100km |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 145 km/u |
Dealernaam
De Online Dealer
Adres
Broeklandstraat 8
Postcode
8082AE
Plaats
Elburg