Honda e
Advance 16" Pano LED Cruise CarPlay
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | E |
| Bouwjaar | 13 jul 2020 |
| Type | Advance 16" Pano LED Cruise CarPlay |
| Km. stand | 64481 km |
| Kenteken | J-725-FB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 17,2 l/100km |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 145 km/u |
Dealernaam
Mobility Service Nederland I
Adres
IJSSEL 5-7
Postcode
2491BW
Plaats
Den Haag
| Merk | Honda |
|---|---|
| model | E |
| Bouwjaar | 13 jul 2020 |
| Type | Advance 16" Pano LED Cruise CarPlay |
| Km. stand | 64481 km |
| Kenteken | J-725-FB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 17,2 l/100km |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 145 km/u |
Dealernaam
Mobility Service Nederland I
Adres
IJSSEL 5-7
Postcode
2491BW
Plaats
Den Haag