Fiat 600e
Urban 54 kWh
| Merk | Fiat |
|---|---|
| model | 600e |
| Bouwjaar | 19 mei 2025 |
| Type | Urban 54 kWh |
| Km. stand | 1547 km |
| Kenteken | HPR-66-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Nijkerk
Adres
Boekdrukker 1
Postcode
3861SE
Plaats
Nijkerk
| Merk | Fiat |
|---|---|
| model | 600e |
| Bouwjaar | 19 mei 2025 |
| Type | Urban 54 kWh |
| Km. stand | 1547 km |
| Kenteken | HPR-66-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1495 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Nijkerk
Adres
Boekdrukker 1
Postcode
3861SE
Plaats
Nijkerk