DS DS 3
Crossback E-Tense Grand Chic 50 kWh
| Merk | DS |
|---|---|
| model | DS 3 |
| Bouwjaar | 16 jul 2021 |
| Type | Crossback E-Tense Grand Chic 50 kWh |
| Km. stand | 46616 km |
| Kenteken | S-509-BB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1498 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf J. Veenhuizen B.V.
Adres
Energieweg 2
Postcode
9363ER
Plaats
Marum
| Merk | DS |
|---|---|
| model | DS 3 |
| Bouwjaar | 16 jul 2021 |
| Type | Crossback E-Tense Grand Chic 50 kWh |
| Km. stand | 46616 km |
| Kenteken | S-509-BB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1498 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf J. Veenhuizen B.V.
Adres
Energieweg 2
Postcode
9363ER
Plaats
Marum