Dacia Lodgy
1.2 TCe Stepway 7 Persoons / Camera / 91.612 KM NaP
| Merk | Dacia |
|---|---|
| model | Lodgy |
| Bouwjaar | 22 aug 2016 |
| Type | 1.2 TCe Stepway 7 Persoons / Camera / 91.612 KM NaP |
| Km. stand | 91589 km |
| Kenteken | KF-804-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Staten Auto's
Adres
Statenweg 1
Postcode
1213RB
Plaats
Hilversum
| Merk | Dacia |
|---|---|
| model | Lodgy |
| Bouwjaar | 22 aug 2016 |
| Type | 1.2 TCe Stepway 7 Persoons / Camera / 91.612 KM NaP |
| Km. stand | 91589 km |
| Kenteken | KF-804-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 5,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Staten Auto's
Adres
Statenweg 1
Postcode
1213RB
Plaats
Hilversum