Dacia Lodgy
1.3 TCe Stepway 5p | incl. 12 maanden garantie
| Merk | Dacia |
|---|---|
| model | Lodgy |
| Bouwjaar | 18 jan 2022 |
| Type | 1.3 TCe Stepway 5p | incl. 12 maanden garantie |
| Km. stand | 91695 km |
| Kenteken | N-491-SV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1204 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van der Veen
Adres
Venekoterweg 1
Postcode
8431HG
Plaats
Oosterwolde Fr
| Merk | Dacia |
|---|---|
| model | Lodgy |
| Bouwjaar | 18 jan 2022 |
| Type | 1.3 TCe Stepway 5p | incl. 12 maanden garantie |
| Km. stand | 91695 km |
| Kenteken | N-491-SV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1204 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van der Veen
Adres
Venekoterweg 1
Postcode
8431HG
Plaats
Oosterwolde Fr